Met knitwear, pulls of truien als één van de trends van 2020 belooft het een wollige en warme winter te worden. Een gebreide trui hoeft niet altijd braafjes of romantisch te zijn maar kan je ook stoer dragen – al dan niet gecombineerd met kleurrijke prints of faux leder. Van vlindermouwen tot oversized, met deze knitwear stuks uit de Louise collectie kom je herfstig chic voor de dag.
Warme kleuren zoals bruin, okergeel en roesttinten én heel wat fashionable elementen zoals bepaalde pasvormen en details mogen niet ontbreken. We sommen onze favorieten even voor je op! Welke bestel jij binnenkort online?
- Pull met vlindermouwen, perfecte lengte voor op een broek met hoge taille, taillerok of kleedje. Makkelijke kleur die je eenvoudig kan combineren.
- Een musthave: de cardigan. Oh-zo-handig bij zo wat elke outfit.
- Classic pull met V-hals in een statement kleur. Tip: draag er een rolkraagje onder, al dan niet met een print voor de perfecte laagjeslook.
- De aansluitende pull met opstaande coll en streepjesprint.
Bovendien zorgen wij ervoor dat cocoonen nog leuker wordt! Van 12 november t.e.m. 24 november krijg je tijdens onze pullactie bij aankoop van een dames- of herenpull, de 2de aan halve prijs! Dit is dus hét moment bij uitstek om jouw favoriete pull uit te kiezen voor het najaar. Shop nu online op e5mode.be! #safeshopping